Salon Eden

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU

Stručný popis

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda,stehna nebo chodidla.Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá.Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.

K zvýšení účinku používáme při masáži vhodný kosmetický přípravek, který se lépe a hlouběji vstřebá do prohřátě pokožky a tím se zvýší jeho účinnost.

Každá žena tuhle větu dobře zná: stáří ženy se nejlépe pozná podle rukou. A přitom se na péči o ruce tak často zapomíná. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních při léčbě drobných kloubů. Mezi nejoblíbenější patří právě zábaly rukou.

Využívá se při nich pomalého vstřebávání tepla a účinných minerálů. Parafinové zábaly vedou nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale také mají blahodárný účinek na zbytek těla. Parafínové zábaly jsou jednou z forem termoléčby. Parafín se aplikuje při teplotě 52 – 62 °C.

Co vás čeká?

Ponoříte ruce a nohy do nádoby s předehřátým voskem. Po několika vteřinách je vyjmete. Na vzniklou parafínovou krustu vám navlékneme igelitovou vrstvu a poté ještě termonávlek. Na konci procedury vám opatrně celou krustu z rukou sloupneme. Výsledek bude velmi zřejmý, uvidíte sami.

Co prafín umí?

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při léčbě:

• Chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního a úrazového původu

• Chronické revmatoidní artritidy a dalších onemocnění drobných kloubů končetin

• Zhrublé, mozolovité, suché či popraskané pokožky rukou a nohou

• Samozřejmě i pro zkrášlení rukou :-)

Co při tom cítíte?

Při ponoření ruky či nohy do nádoby s rozehřátým voskem vás to bude trošku pálit. Opravdu se to dá vydržet, navíc to trvá jen několik sekund. Ten pocit je vlastně téměř totožný, jako když ponoříte zmrzlou ruku do horké vany.

Jak dlouho to bude trvat?

Většinou se parafínové zábaly nechávají působit po dobu cca 30 minut. Probíhá-li však jejich aplikace v rámci jiných procedur, může trvat i déle.

Co dál?

Zábaly rukou se mohou aplikovat současně s prováděním dalších kosmetických procedur.

Cena

Parafínový zábal rukou ke kosmetickému ošetření v délce 1,5h...... 100Kč (tím je myšleno kosmetické ošetření některé z řad Alissa Beauté,Bioline­.Pokud jde klientka samostatně jen na kosmetickou na masáž,popřípadě na čištění pleti, je cena zábalu počítána samostatně)

Parafínový zábal samostatně 250Kč

Parafínový zábal rukou k masáži těla (lze jen u některých masáží,provádí J.Slabihoud) 100,–

V nabídce jsou i zábaly loktů,zad,nohou­.Více v ozdravných masážích.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU

Délka trvání ošetření:

Zábal samostatně…cca25min

Zábal s masáží rukou cca35min

Při kosmetickém ošetření má klientka zábal na rukou v čase ošetření obličeje a dekoltu.Masáž rukou a ošetření výživným krémem se provádí až po kosmetickém ošetření.Proto je u ošetření uváděna doba:podle potřeby.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X