Salon Eden

KOSMETICKÉ MASÁŽE

Stručný popis

KOSMETICKÉ MASÁŽE

Mikromasáž očního okolí: Oči jsou oknem do duše. To už věděli i naši předci a proto si zaslouží naši zvýšenou pozornost. Oči a zrak jsou totiž nenahraditelné hodnoty vyžadující naši neustálou péči. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá jako první poznamenáno věkem, vnější agresí či únavou. Oči prezentují naši celkovou fyzickou a duševní kondici. Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Například kouření, které nám ubírá tolik potřebný vitamín C a poškozuje kolagenní a elastická vlákna v pokožce a urychluje tím stárnutí. Dále ostré sluneční světlo a časté opalování, vedoucí k pigmentovým skvrnám a urychlení stárnutí pokožky, práce s počítačem, jízda autem, zářivky, klimatizace a podobně. Z vnitřních vlivů to je nedostatek vitamínů, špatná životospráva a přecházení nemocí. Nejzřetelnějším znakem zhoršení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, povolení, začínající průsvit cévní kresby, mizící podkožní tuk, pigmentové skvrny a vrásky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a toxiny. Skládá se s jemných tahů a střídání tlaku, což vede k navození relaxace, vypnutí pokožky, zrychlení metabolismu a okysličení v místě masáže. Dále pomáhá odvodu toxinů a vyživení pokožky kolem očí. Zmenšuje také velikost váčků pod očima a při pravidelné aplikaci celkově snižuje jejich výskyt.

CENA 250,–

Masáž obličeje,krku a dekoltu.

Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad. Svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se zjemní. Mechanicky se odstraní zbytky buněk, kůže tak získává svěží vzhled. Prokrvením obličeje se povzbudí krevní oběh, proto se zlepšuje i barva kůže a její dýchání. Urychlení látkové výměny v kůži má za následek úbytek podkožního tuku a odstranění otoků. Přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Navozuje pocity uvolnění, harmonie a klidu.

Masáž působí na oběhový systém a tím zajistí prokrvení a lepší přísun živin a zároveň dochází k odplavení odpadních látek. Díky tomu pleť působí svěže a odpočinutě. • má vysoce regenerační účinky

• při pravidelné návštěvě zpomaluje stárnutí pleti (vyhlazuje a zabraňuje tvorbě vrásek)

• rozjasňuje a hydratuje

• chrání před škodlivými vlivy

• působení tlakem urychluje odplavení kyseliny mléčné a tím zmírňuje svalovou únavu

CENA: 390,–

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | KOSMETICKÉ MASÁŽE

Kontraindikace

Akutní alergie

Infekční onemocnění

Ječné zrno

Poranění oka či obličeje

Ekzémy atd.

Délka masáží

Masáž obličeje,krku a dekoltu…cca25min

Mikromasáž očního okolí........cca15min

Pokud přijdete na ošetření,kde bude potřeba předem vyčistit pleť(ručně,nebo přístrojem SINEKRON) popřípadě aplikovat masku,sérum,či jiný produkt,tak se délka masáže prodlužuje,proto je u každého ošetření psáno:doba trvání – dle potřeby.Může se vyšplhat na 30–40min u klasického ošetření.U spe­ciálních ošetřeních od firmy BIOLINE,Alissa Beauté může trvat 1,5–2hodiny.Popřípadě s parafínovým zábalem rukou(ten samostatně trvá 25min,+masáž rukou pak 35min)až na celkovou délku 1hodiny.Parafínový zábal může mít klientka na rukou při každém kosmetickém ošetření.Masáž rukou a jejich ošetření závěrečným výživným krémem se provádí až nakonec,po ošetření obličeje.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X