Salon Eden

DEPILACE

Stručný popis

DEPILACE

Současné trendy přejí hladce oholené pokožce. Chloupky jsou tabu nejen v podpaží a na nohou, ale začínají být i zcela nežádoucí v tříslech či obličeji. Každá žena pro sebe dnes hledá ten nejvhodnější způsob depilace či epilace. Rozdíl mezi těmito dvěma termíny se velmi často zaměňuje, a proto je důležité vysvětlit si ho v následujících řádcích.

Depilace: dočasné odstranění chloupků mechanickou či chemickou cestou. Do této metody se řadí holení žiletkou, depilace teplým a studeným voskem, depilace různými pastami, rozleptání chloupků krémy, pěnami atd. Epilace: jedná se o trvalé odstranění chloupků elektrokoagulací ( elektrickou jehličkou ) nebo laserem, kdy se rozrušuje růstové centrum chloupků. Většinou se epilují menší místečka nad horním rtem, obličej, třísla atd.

Jednotlivé ceny v podrobném popisu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | DEPILACE

V dnešní době se stává stále populárnější depilace teplým voskem, která umožní zbavit se ochlupení na jakémkoliv místě Vašeho těla během krátké doby. To vše za pomoci přírodních vosků, které jsou nejen šetrné k Vaší pokožce, ale zároveň ji ani nedráždí.

Metoda depilace teplým voskem spočívá v aplikaci teplého vosku na určené místo, na které se poté přitiskne speciální depilační papírek. Odtrhnutím se vytrhnou chloupky i s kořínkem, díky čemuž zůstane depilované místečko hladké až 5 týdnů. Vše ovšem záleží na rychlosti růstu a regeneraci chloupků, což je velmi individuální proces každého z nás. Pokud chceme dosáhnout co nejlepších výsledků depilace, měla by být minimální délka chloupků alespoň 4 mm.

Je třeba zdůraznit, že depilaci je nutno provádět pravidelně. Jen tak totiž dosáhneme postupného ztenčování chloupků a prodlužování intervalů mezi depilacemi. Po depilaci samotné se nedoporučuje 24 hodin vystavovat pokožku slunci nebo záření solária a 12–24 hodin používat antiperspirant a parfém. Naopak se doporučuje mytí neparfémovaným mýdlem, které je jemné a šetrné k Vaší pokožce. Chloupky se dají odstranit téměř všude na těle, ale je důležité počítat s tím, že každé místo je jinak citlivé a reakce může být odlišná.

Nedoporučuje se:

Při alergiích na vosk.

Při přecitlivělé pokožce.

Při infekcích a poranění pokožky.

Aplikovat na čerstvé jizvy, ekzémy a místa s mateřskými znaménky.

ceny:

Horní ret 80,–

Brada 90,–

Tváře 120,–

Ruce 250,–

Třísla 250,– až 300,–

Hýždě 250,– až 300,–

Lýtka 300,–

Celé nohy 500,–

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X