Salon Eden

ÚPRAVY OBOČÍ A ŘAS,PODPORA RŮSTU

Stručný popis

ÚPRAVY OBOČÍ A ŘAS,PODPORA RŮSTU

Barvení se provádí slabým 3% peroxidem a speciální barvou určenou přímo na obočí a řasy.

Obočí se může barvit pouze na chloupky (vydrží 2 týdny ) nebo se může lehce probarvit až na pokožku ( vysdrží az 4 týdny ), vše záleží na přání klientky. Barva se volí tak aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky. Barvení obočí trvá od 2–10 min dle intenzity požadovaného efektu.

Řasy se barví většinou černou barvou, ale dá se vyhovět přání klientky. Oblast pod očima je chráněna vat.tamponkem před nechtěným probarvením, barvy se nanáší co nejvíce ke kořínkům řas,aby byl efekt co největší. Vše trvá 15– 20 min a je vhodné přijít na službu odlíčená, vše se podstatně urychlý,ale samozřejmě se dá odlíčit až v salonu, potom služba vždy trvá 20 min. Efekt vydrží cca 4 týdny.

Kontraindikace : zánětlivé onemocnění očí, poranění v oblasti očí, kontaktní čočky je vždy nutno vyndat před barvením, dále nevhodné pro lidi s alergií na barvu. Ošetření se může provádět bud samostatně nebo v rámci kosmetického ošetření.

Nově můžete zakoupit sérum na růst řas No.1lash!

Účinky séra vidíte už po měsíci a jedno balení séra vystačí až na 5 měsíců.Pokud tedy srovnáte cenu séra 2.900,–Kč s cenou řas nalepovacích, kdy se musí pravidelně doplňovat řasy zlomené či vypadlé, jednoznačně přijde sérum No1 Lash jako výrazně levnější a příjemnější volba.A to obzvlášť protože se s krásnými řasami můžete koupat, chodit do sauny, promnout si oči.O tom se Vám s umělými řasami může jen zdát…

Sérum disponuje atestem oční dráždivosti, která je nulová. Mohou jej tedy používat alergici a lidé s citlivou pletí.

Veškeré informace a ceny v podrobném popisu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | ÚPRAVY OBOČÍ A ŘAS,PODPORA RŮSTU

Úprava obočí 80,–

Barvení obočí 80,–

Barvení řas 80,–

Barvení řas+obočí 150,–

Úprava +barva obočí+řas 210,–

Nově můžete zakoupit Sérum pro růst řas No.1 LASH:

Revoluční sérum No.1 LASH je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologií, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1× denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

Použití

Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas. Sérum No.1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko na noc. Po zaschnutí séra No.1 LASH pokračujte v běžné péči o oční okolí. Sérem No.1 LASH nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.

Efekt

U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Ve věku nad cca 50let se výsledek může dostavit později. Podle dosavadních studií se, ale může u šedých řas objevit jejich původní, obvykle tmavá barva. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem. Dosáhnete efektu Hollywoodských řas bez omezení. Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní řasy.

Princip

Řasa prochází třemi fázemi růstu. První je fáze růstová a obvykle bývá nejkratší. Druhá je přechodová, kdy se řasa již nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová, kdy nová řasa vytlačuje tu starou a dochází k jejímu vypadnutí. Revoluční sérum No.1 LASH významně prodlužuje fázi růstovou a zajišťuje výživu řasy i ve fázi přechodové. Řasa má tak mnohonásobně delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnutí.

Používáte jiné sérum?Zkuste se podívat zde na zprávu,kde SÚKL upozorňuje lékaře na možné nežádoucí účinky obsažených látek.

Používejte jen séra s atestem!

http://www.su­kl.cz/…-pro-zvyseni

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X