Salon Eden

OBEZITA(co s ní?)

Stručný popis

OBEZITA(co s ní?)

Boj s obezitou

Nadváha je jednou z hlavních nebezpečných civilizačních chorob. Stává se vážným zdravotním problém, který bychom neměli podceňovat. Česká republika je na předních místech v počtu lidí s nadváhou a zdravotními potížemi souvisejícími s nadváhou a nesprávným životním stylem jako např. infarkty, mozkové příhody, cukrovka.

V prvé řadě je potřeba pochopit, že klientku či klienta,který chce opravdu snížit váhu čeká vstupní pohovor.Je potřeba si vyjasnit problémy a požadavky a doporučit postupy domácí péče a procedury takříkajíc šité na tělo, přesně dle zdravotního stavu zákazníka i jeho finančním možnostem. A pak již přijde čas postupně se zbavit nejrůznějších zdravotních potíží, nadbytečného tuku, celititidy. .

Komu by se líbila nadváha, oteklé nohy, strie, křečové žíly nebo celulitida… Mnoho žen po čtyřicítce si stěžují na povislou kůži na pažích nebo vnitřní straně stehen, dvojitou bradu. Kdo z nás by netoužil mít pěkné, pevné a zdravé tělo? To jsou přání, která si díky speciálním odtučňovacím kúrám můžete splnit.

Výhodou této metody je možnost lokální aplikace. Tím jsme schopni formovat postavu pouze v problémových partiích, jako jsou např. stehna, hýždě, břicho, paže apod. Již po prvním ošetření je viditelné zlepšení stavu pokožky, která je prokrvená, napnutá a hladká. Jak toho dosáhnout? Především dodržováním programu na domácí péči který vytvoříme společně. Doplněním může být absolvování série ošetření (podle diagnózy a vašich možností).

Nabízíme řadu odtučňovacích procedur. Procedury odstraňují celulitidu, snižují váhu a objem v cm. Programy na snižování váhy jsou sestaveny z několika základních kroků.Ty je potřeba dodržet..

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | OBEZITA(co s ní?)

Každý z nás je jiný.Každý tedy potřebuje jinou péči na své problémy.Spolu­pracujeme i s lékaři,takže i vy sami od nás můžete obdržet odpovědi přímo z lékařských zdrojů.Pokud trpíte nadváhou a zároveň nějakou vážnější chorobou je nezbytné přinést od lékaře zprávu do jaké míry se můžete redukčních a detoxikačních programů účastnit.

Společně spolu budeme vytvářet program,který bude přímo pro vaše potřeby,ale i pro vaše možnosti ten nejlepší.Je potřeba si uvědomit,že tělo je potřeba nejdříve detoxikovat a teprve potom se vrhnout na hubnutí.Jinak by totiž nebyly žádné efekty…

Nebojte se nás ohledně vašich potřeb kontaktovat.Dom­luvíme si termín pohovoru.Je to pro vás velmi důležitý začátek.(i když ten je možná už nyní,v tom,že čtete tyto řádky)Budeme se snažit najít cestu i pro ty,kteří nemají dostatek času absolvovat detoxikační nebo zeštíhlující ošetření v salonu,stejně jako pro ty,kteří nemají dostatek finančních prostředků..Zá­kladem je ale skutečně minimálně hodinový pohovor u nás.Po telefonu je pro nás opravdu nemožné hodnotit váš zdravotní a tělesný stav… A tím pádem vám pomoci vybrat to nejlepší a nejschůdnější řešení..

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X