Salon Eden

PŘÍSTROJ ROLLETIC

Stručný popis

PŘÍSTROJ ROLLETIC

ROLLETIC MASÁŽNÍ A REKONDIČNÍ PŘÍSTROJ

Rolletic je masážní rekondiční stroj umožňující efektně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolismus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Pravidelným používáním tohoto stroje je možno očekávat formování postavy, odbourávání tukových polštářů a zpevnění svalů. Tento stroj byl speciálně vyvinut podle požadavků masérů a dam – klientek, jimž zejména pomahá k odstranění tzv.„jezdeckých kalhot“, projevů celulitidy a ukládání tukových polštářů v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpaží a zad.

Při masáži probíhá stimulace akupresurních drah s následným ovlivněním a regulací fyziologických pochodů jako: trávení a dýchání, zlepšení svalového tonusu, pohyblivosti kloubů a správného držení těla, proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Tím je masáž prospěšná nejen pro tělo, ale i pro duši.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | PŘÍSTROJ ROLLETIC

Cvičební program Rolletic:

Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném používání dokáže masírováním tvarovat postavu, zmenšit objem masírovaných partií, odstranit celulitidu. Během masáže dochází k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů a změkčení pooperačních jizev. Povzbuzuje látkovou výměnu, podporuje prokrvení..

Průběh aplikace:

Válečkovou masáží se ošetřované partie těla silně prokrvují. Látková výměna se dostane do obrátek. Pomůže se přívodu kyslíku a prokrvení. Spontánní reakcí je svědění a teplo. Dochází ke spalování depotního (zásobního) tuku a kůže se stává hladší a vypnutější. Zvlášť úspěšná je masáž válečky na břiše, v oblasti boků a stehen.

Nejvhodnějším oblečením jsou legíny (elasťáky), ponožky a tričko. První aplikace by neměla být delší než 30 minut. Nejdříve postupně promasírujeme od špiček nohou celé tělo a pak se vracíme na ty partie, které chceme redukovat. Pro dosažení maximálních výsledků je ideální docházet klidně i 3× týdně.

ROLLETIC – válečková masáž:

Zmenšení objemu masírované partie (úbytek v cm)

Zpevňování svalů a vypnutí kůže

Odbourávání tukových polštářků

Odbourávání celulitidy

Podporuje prokrvování

Uvolňuje napětí svalů

Povzbuzuje látkovou výměnu

Tvaruje postavu

Odvodnění a pročišťuje

KONTRAINDIKACE ČÁSTEČNÉ

těhotenství, menstruace

zánětlivá onemocnění např. tl. střeva

vředové choroby žaludku, dvanáctníku (posouzení lékaře)

srdeční insuficience (posouzení lékaře)

štítná žláza (posouzení lékaře)

vysoký krevní tlak

KONTRAINDIKACE CELKOVÉ

infekční a horečnaté stavy

hemofilie

akutní zánět žil – trombózy

hypertenze

zhoubné nádory

těžké onemocnění ledvin, jater a srdce

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X