Salon Eden

REGENERACE NA KONCI LÉTA

Stručný popis

REGENERACE NA KONCI LÉTA

Regenerační tělové ošetření,které dá do pořádku vaši pokožku po opalování a zároveň uvolní i ztuhlé svaly,pokud jste neměli možnost mít dostatečně dlouhou dovolenou.

Jedná se o spojení výživného peelingu a regenerační masáže

Ošetření obsahuje:

  • peeling (na výběr z několika možností podle typu vaší pokožky)
  • sprcha
  • uvolňující masáž zad s regeneračním olejem

Účinky peelingu:

Šedý odstín pokožky, ,,vyschlá,, kůže po intenzivním letním opalování, někdy drobné šupinky na původně nádherně opáleném těle…Přesně taková pleť se dožaduje peelingu. Pokud ho z ošetření vynecháte, na povrchu pleti vznikne našedlá,až loupající se vrstvička starší kůže.Příliš mnoho odumřelých buněk brání proniknutí výživných látek do pokožky. Můžete se mazat jakýmikoliv krémy,jejich účinek bude minimální. Tím, že peeling odstraní odumřelé buňky, pokožku ,,obrousí,, .Často se tedy klientky bojí toho,že opálení ,,zmizí,,.Ale opak je pravdou.ve chvíli,kdy jemně odstraníme vrstvičku odumřelých buněk z pokožky těla,pleť dostane znovu živý a opálený vzhled. Dnešní šetrné a profesionální peelingy jsou již často na olejové,nebo krémové bázi a tělo nevysušují.Naopak jsou plné výživných látek ,jsou koncentrovanější a pronikají do větší hloubky,tím tedy zároveň řeší i výživu pokožky

Používané peelingy:

Osvěžující mátový peeling a hydratační peeling s mořskou řasou a mátou, mandlovým a jojobovým olejem.Má hydratační, tonizující a zpevňující účinky. Obsah solí a olejů příjemně a šetrně ošetří pokožku, která po použití zůstane krásně jemná a vláčná.

Skořicový peeling a hydratační peeling s mořskou řasou, skořicí, mandlovým a jojobovým olejem.Napomáhá k odbourávání projevů celulitidy a pomerančové kůže. Obsažené aktivní látky podporují prokrvení pokožky a obdourávání podkožního tuku na problémových partiích. Obsah skořice napomáhá k prohřátí pokožky a tím podporuje účinek aktivních látek. Skořice při aplikaci velice příjemně voní a navozuje příjemnou relaxační atmosféru.

Pepřový aromatický peeling peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, která nejenom účinně odlupuje odumřelé buňky, ale také nasycuje organismus minerály. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie.Silně prokrvuje pokožku.obsahuje sůl z Mrtvého moře,éterický olej z levandule a sladkého pomeranče,man­dlový olej.

Thermal gommage z vyklíčených semen pšenice, proteiny sladké mandle, sojový bílek, alantoin, rozdrcené skořápky z ořechů.Tento peeling stimuluje syntézu kolagenu v pokožce a tím jí přidává elastičnost. Po jeho použití je pokožka jemná a hladká

Rýžový peeling o přírodní rýžový exfoliator pro jemné odstranění odumřelých kožních buněk,Receptura s krémovým základem dodá pleti vynikající hydrataci

Peeling specielně pro muže aromaterapeutický peeling je určen výhradně na očištění mužské kůže. Velice příjemný gel obsahuje mikrogranule s vitamíny, které se během provádění peelingu rozpustí na pokožce a s malými částečkami bambusu, které působí jako abrazivo a které zůstane na pokožce.Obsahuje esenciální oleje z hřebíčku, skořice, muškátového oříšku, jojoby, mikrogranule s vitamíny A,E,B5,B3,beta caroten.Má příjemnou pánskou vůni.

Účinky masáže:

Masáž je umění dotyku. Je to umění, které lze použít k utišení bolesti, zmírnění napětí a uklidnění. Pro mnohé z nás jsou bolesti v zádech běžným pocitem, zvykli jsme si na něj. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté, a že překonávání nepříjemných pocitů, s tím spojených, nás stojí spoustu energie. Masáž nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění, můžeme náhle volně dýchat a pohybovat se.

Jedná se o masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organizmu. Dále zbavuje tělo ochablosti a ztuhlosti. Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalstva, které často působí bolestivě na celý organizmus. Klasická masáž napomáhá prokrvení končetin a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Další blahodárné účinky regenerační masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů.

Při masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a balastních látek. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a reagují povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Klasická regenerační masáž, v našem salonu, může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin, které je fixují.

Zobrazit podrobný popis
+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X