Salon Eden

OCEAN FORCE

Stručný popis

OCEAN FORCE

Ošetření je vhodné pro každého,kdo trpí zadržováním vody.celotělové ošetření z mořských řas napomáhá uvolnění a detoxikaci.Zároveň zlepšuje stav pokožky a napomáhá vylučování zadržovaných tekutin v těle…

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | OCEAN FORCE

Síla moře – Ocean Force

Moře je největším a nejdůležitějším zdrojem energie na světě. Biologické bohatství jeho vod je zdrojem životních přírodních elementů známých svými terapeutickými vlastnostmi. Mořské chaluhy jsou obzvláště ověřenými „koncentráty moře“: jeden kilogram řas obsahuje jód, minerální soli, vitamíny a aminokyseliny, jako stovka litrů mořské vody. Z tohoto důvodu jsou mořské chaluhy nejaktivnější a nejmocnější přírodní element vhodný ke kosmetickému ošetření proti celulitidě, ukládání tuků a zadržování tekutin.

Obsažené aktivní látky:

Mořská sůl: extrémně užitečná pro naše tělo, které je také částečně složeno ze solí. Aktivační činidlo fyzického mechanizmu známého jako osmóza.

Esenciální oleje z pomerančů, citronů a grapefruitů: díky své specifické charakteristice mají značný kosmetický drenážní a detoxinační účinek.

Efekt proti ukládání tuků

Laminaria Digitata a Laminaria Saccarina ze severních moří (hnědá řasa) Jsou obzvláště schopny zlepšit kapilární cirkulaci v pokožce, vyloučit nadbytečné tekutiny a působit proti ukládání tuků, protože obsahují polysacharidy, alginic acid, jód a stopové prvky.

Gelidium Cartilagineum (červená řasa) Obsahuje rodisterol, aktivní látku, která působí jako buněčný posel v lipolitickém procesu. Ta je schopna zredukovat (zmenšit) tukové buňky natolik, že má evidentní kosmetické výsledky.

Fucus Vesciculosus (hnědá řasa) Bohatá na aktivní látky působící v kombinaci s laminární mořskou chaluhou silně vylučují nadbytečné tekutiny a zásobují pokožku remineralizačními látkami.

Efekt pevnosti a elasticity pokožky

Corallian oficinalis z Bretaňského moře (červená řasa) Obsahuje stopové prvky jako je hořčík, zinek a vápník, které v pokožce působí jako buněčné stimulátory a aktivátory.

Aosa z Bretaňského moře (zelená řasa) Také známa jako rostlinný elastin. Ochraňuje elastická a kolagenová vlákna a znovu navrací pevnost a elasticitu pokožce.

Cyclodextriny vitamínů A a E Napomáhají ochránit pokožku proti negativnímu vlivu volných radikálů.

Ocean Force používá řasy z Bretaňského a Severního moře, která jsou rozlehlá, hluboká a jejich mikroklima je ideální pro vývoj hlavních typů mořských řas.

Zelená řasa žije blíže hladině moře Hnědá řasa žije ve střední hloubce Červená řasa vyvíjí se ve větších hloubkách.

Podle hloubky ve které žijí, mají tyto řasy různou koncentraci stopových prvků a tím různé kosmetické vlastnosti. Pro skutečně efektivní působení a získání maximálního užitku jsou používána v Ocean Force složení všech tří typů mořských řas.

Speciální složení sestavené pro profesionální ošetření dovoluje plně využít aktivních látek mořského původu díky tzv. osmotickému jevu a působení iontové výměny.

Osmóza Osmóza nastává tehdy, když dva kapalné roztoky jsou odděleny polopropustnou membránou (stejně jako pokožka). Roztok, který má větší koncentraci solných krystalů přitahuje vodu z vnějšku přes membránu. Ocean Force obsahuje soli, jód, mořské a rostlinné aktivní látky v optimální koncentraci, které usnadňují odstranit zadrženou vodu z těla a redukovat celulitidu.

Výměna iontů Díky své fyzické struktuře je bahno elektricky nabité a může vázat ke svému povrchu stopové prvky a ionty se specifickými vlastnostmi, které jsou pak progresivně uvolňovány a absorbovány pokožkou. Současně odstraňují toxiny vytvářené našim tělem.

Ocean Force Používá nejúčinnějších aktivních látek získaných z moře inovativním způsobem tak, aby ošetření bylo cílené, účinné a patrné. Profesionální ošetření obsahuje produkty konzistence bahna a solného koncentrátu, které zaručují velmi jednoduchou a snadnou aplikaci. Mořská modelující síla přetváří tvar siluety těla. Extrakty z oceánských a severomořských chaluh, které mají mimořádné kosmetické drenážní a redukční účinky. Profesionální ošetření má kosmetický drenážní, redukční a remineralizační efekt. Je obohaceno speciálním extraktem z mořských chaluh, který působí do hloubky a navrací tělu perfektní tvar.

Kosmetický efekt – jak pracuje?

Akce: zlepšuje aktivně kapilární cirkulaci

1. výsledek: redukuje zadržené tekutiny v oblastech s „pomerančovou kůrou“, dochází tedy ke ztrátě objemu

Akce: stimuluje metabolizmus lipidů a usnadňuje vylučování tuku

2. výsledek: redukce ložiska uloženého tuku

Akce: poskytuje tělu stopové prvky, které zlepšují buněčnou aktivitu, remineralizují tkáň, zpevňují a zvláčňují pokožku

3. výsledek: tkáň je remineralizovaná, elastičtější a pevnější

Řasy a mořské soli proti zadržování tekutin. Z toho důvodu je extrémně účinné v boji proti problémům s celulitidou, zadržováním tekutin a lokálním usazeninám tuku.Díky vysoké koncentraci řas a jílů bahno usnadňuje kapilární cirkulaci a zvětšuje okysličování tkáně. Tato funkce zlepšuje metabolismus lipidů a důsledkem toho redukuje celulitidu a zmenšuje oblasti těla s usazováním tuků.Navíc má vynikající vlastnosti při výměně iontů:

Tím uvolňuje vzácné prvky do pokožky a remineralizuje tkáně a absorbuje substance, které pokožka vylučuje.

Hydrogen Saline Concentrate (Mořský koncentrát v gelu) Tento ceněný gel má vysoký obsah mořské soli a extraktu z mořských chaluh, který osmózou usnadňuje vylučování nadměrného množství zadržovaných tekutin v těle. Je to velká pomoc při boji s celulitidou, se zadržováním tekutin a při redukci „pomerančové kůry“.

Ocean Force je dvojúčinné profesionální kosmetické ošetření, doporučované při ukládání tuku a problémech s celulitidou a také při zadržování tekutin v těle.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X