Salon Eden

LYMFODRENÁŽ

Stručný popis

LYMFODRENÁŽ

Lymfatická drenáž je specifická masáž, která pracuje s druhou největší tekutinou v lidském těle – lymfou a provádí se na sucho, bez použití olejů.

Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka. Dochází-li někde v těle ke stagnaci lymfy, přináší to člověku stavy hluboké únavy, často podléhá nachlazení, trpí otoky v okolí očí, v obličeji, otékají i končetiny. Je celkově oslabený, má unavený vzhled, cítí se velmi vyčerpaný a jeho imunitní systém je oslaben.

Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik celulitidy, neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit. K odstranění těchto problémů lymfodrenáž výrazně přispívá. V současné době provádíme několik typů lymfodrenáže.

Lymfodrenáž dle Haenne Marqardt:45min…450­Kč.

Jedná se o lymfodrenáž reflexní,tedy kratší a je potřebné ji pro dosažení potřebného efektu absolvovat v cyklu minimálně 5× až 10×.

Lymfodrenáž celkovou.

Jedná se o komplex tří lymfodrenáží po 1,5h…1500Kč.Po­drobněji je účinek lymfodrenáží popsán v sekci ozdravení organismu.

Pokud si nebudete jistí,rádi Vám poradíme,který typ je pro Vás vhodný.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | LYMFODRENÁŽ

V současné době provádíme několik typů lymfodrenáže.

Lymfodrenáž dle Haenne Marqardt:45min…450­Kč.

Jedná se o lymfodrenáž reflexní,tedy kratší a je potřebné ji pro dosažení potřebného efektu absolvovat v cyklu minimálně 5× až 10×.

Lymfodrenáž celkovou.

Lymfodrenáž..­.............45min­.............­.....450Kč

Lymfodrenáž..­.............60min­.............­…700Kč

Lymfodrenáž..­.............90min­.............­…1050Kč

Lymfodrenáž..­.............120min­.............­..1500Kč

Lymfodrenáž..­.............180min­.............­..2250Kč

Lymfodrenáž..­.............90min­.............­.....1500Kč

Vždy se jedná o komplex několika tělesných partií,pokud nemáte s lymfodrenážemi zkušenosti,rádi Vám poradíme,který typ je pro Vás vhodný.

+420 267093686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X