Salon Eden

TĚLOVÁ OŠETŘENÍ DIEGO DALLA PALMA

Stručný popis

TĚLOVÁ OŠETŘENÍ DIEGO DALLA PALMA

Neobyčejně účinné tělové ošetření DIEGO DALLA PALMA. Účinky ošetření jsme naprosto okouzleni a doufáme,že budete také. Se svolením klientek mohu poskytnout pohled na výsledky na fotografiích. Nicméně toto je možné pouze v salonu, vzhledem k fotografovaným partiím.

Body, série kosmetických výrobků od diego dalla palma, ktré volíme vždy podle typu Vaší pokožky a případně stádia celulitidyje vaším nejsilnějším kosmetickým nástrojem v boji proti pomerančové kůži a nahromaděným tukovým polštářům. Pomůže vám zbavit pokožku odumřelých kožních buněk, zpevnit ji, hydratovat a projasnit. Tělové přípravky Body působí proti zadržováni vody v těle, formují postavu a redukují kožní skvrny způsobené celulitidou. Díky obsažené účinné látce HD BODYFIT slouží produkty k redukci adipocytů a lipidů, zlepšují fungování lymfatického systému a zpevňují tkáně, v nichž působí přímo i prostřednictvím buněčné struktury kůže.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | TĚLOVÁ OŠETŘENÍ DIEGO DALLA PALMA

Ošetření se skládají z mnoha produktů, z nichž volíme přesně na míru podle daných potřeb Vaší postavy.. Nicméně nejzajmavější produkt pro klientky je bandáž.

Jednorázové vhlčené modelační a drenážní bandáže od diego dalla palma s okamžitě viditelnými výsledky dokonale tvarují siluetu. Velikost je univerzální pro dolní končetiny a břicho.

aktivní látky: HD BODYFITTM, Slim Designer komplex, hexapeptide-39, fosfatidylcholin, escin, kofein, chlorid horečnatý modelační a drenážní zábal pro tvarování siluety

+420 777902361

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X