Salon Eden

SENUM

Stručný popis

SENUM

Ošetření senum je určeno přímo na partii prsou.Zahrnuje nejen ošetření kosmetickými přípravky přímo vyvinutými na jemnou pokožku prsou,ale i uvolnění šíje,a svalů ,které jsou odpovědné za naše držení těla a tedy i toho,,jak nosíme svůj hrudník,,.Další vlivy na krásu poprsí jsou gravitace,věk,vý­kyvy hmotnosti,těho­tenství,slunce­..i proto by každá žena o svá prsa měla pečovat.Nemůžeme věk zastavit,ale toto ošetření je jedno z těch,které rozhodně mají velký vliv na prodloužení dobrého pocitu z ženství…Toto ošetření se doporučuje i před a po plastických operacích,pro udržení lepší pružnosti,pevnosti a tonusu pleti

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SENUM

Co dělá poprsí krásným? Poprsí jedním z nejdelikátnějších částí ženského těla. Je to symbol ženství a klíč k atraktivitě, svůdnosti a proto zasluhuje zvláštní pozornost. Krása dekoltu není pouze darem přírody, ale také výsledkem pravidelné péče a dobrých zkrášlovacích návyků. Pevné a kompaktní poprsí je tím, co si každá žena přeje. Pomocí Biolinu tohoto cíle snadněji dosáhne. Je tomu potřeba jen věnovat čas, péči a vybrat to správné ošetření. obrázek Silueta a tvar poprsí závisí z valné části na dvou faktorech:

* hrudní svalstvo, na kterém spočívá; * tkáň pokožky pokrývající poprsí, které hraje důležitou roli při jeho podpoře.

Přírodní podprsenka Podstatné je udržovat pokožku v oblasti přírodní podprsenky pevnou a pružnou (trojúhelník pokožky od základny poprsí k bradě). Tento důležitý epidermální pás hraje významnou roli v udržení poprsí ve své přirozené poloze, co se týče napětí a profilu.

Příčiny povadnutí pokožky Jsou tři oblasti příčin přirozeného povadnutí a změn v jejím vzhledu:

* pokožka přirozeného poprsí ztrácí elasticitu a pevnost; * dermis ztrácí plnost a vitalitu: vlákna collagenu a elastinu jsou odbourávána; * velký prsní sval již není dále schopen podržet pokožku.

Aktivní účinně látky

Program Senum zasahuje tři specifické oblasti díky funkčním substancím obsaženým v řadě:

1. Epidermis. Propůjčení pevnosti přirozenému poprsí. Dermotenseur® vytváří viditelný film na pokožce poprsí. Tkáň je provlhčena, zvednuta, zpevněna a ochráněna. 2. Derma. Pomáhá ochránit vlákna kolagenu a elastinu. Díky přítomnosti Extracelium® ošetření Senumem chrání pevnost a kompaktnost tkáně pokožky. 3. Svaly. K udržení tonusu. Exkluzivní biolinová hrudní masáž pomáhá stimulovat tonus velkého prsního svalu.

Senum je rychlý, delikátní a účinný léčebný substrát, který vám pomůže udržet krásné a svůdné poprsí. Přírodní ingredience, jako jsou Dermotenseur® a Extracellium® mají nadzvedávací a zpevňující účinky. Inovativní pěna vytváří ochranné pouzdro, které obalí pokožku poprsí a vytvoří tak speciální efekt radiálního napětí.

Dermotenseur®

Kigelia Africana Sestava peptidů z extraktu africké rostliny vytváří neviditelnou elastickou síť na přirozeném poprsí a způsobuje návrat tonusu do dermy. Její účinek pomáhá v prevenci povadnutí pokožky, tónusu a zvlhčování pokožky poprsí.

Quillaia Saponaria Rostlina pocházející z Chile, která obsahuje cukry a také glukózu, galaktózu, ramnózu a xylózu. Tyto molekuly mají zvlhčující účinek a obnovují vláčnost a hebkost pokožky.

Extracellium®

Extrakt Solanacea Sestava proteinů z tohoto extraktu způsobuje intenzivní tónusový efekt pokožky. Působí proti aktivitám:

  • enzymů známých jako metal protease MMP, které poškozují vlákna kolagenu extracelulární matrice
  • elastazních enzymů zodpovědných za poškození elastinu.

Výsledky

  1. Zesílení a přetvoření krásného vzhledu přirozeného poprsí.
  2. Zpomalení přirozeného procesu stárnutí a obnovení vláčnosti, elasticity a navlhčení poprsí.
  3. Více tonusu a plnosti.

Výrobky profesionální péče

Siero Rassodante – zpevňující sérum Toto sérum obsahuje vysokou koncentraci funkčních substancí schopných posílit a vitalizovat pokožku poprsí, tedy zlepšit její tonus, vláčnost a pevnost. Díky tekutému séru a příjemně hebké struktuře se vsakuje ihned.

Mousse Liftante – zvedací pěna Tento roztok ve formě osvěžující pěny působí ve třech oblastech:

  • zvedá povrch pokožky, způsobuje okamžitý zpevňovací efekt
  • navrací tkáni vláčnost a elasticitu
  • zvlhčuje pokožku do hloubky

Krycí efekt! Na konci ošetření se na pokožce vytvoří neviditelný zvedací film, který vyvolá intenzivní a dlouhotrvající zpevňující akci.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X