Salon Eden

MODEL SHINE

Stručný popis

MODEL SHINE

Velmi kvalitní složky tohoto ošetření ho řadí mezi klenoty.Doslova a do písmene.Mezi použité suroviny tohoto ošetření totiž patří diamant,hematit,am­bra-jantar a fytoendorfiny… Ošetření působí jako lifting na pokožku vašeho těla.Má tedy zeštíhlující a liftingový efekt. Navíc ale díky fytoendorfinům dokáže zázraky i s vaší stresem unavenou myslí…Takže pokud chcete zeštíhlet,ale i ráda relaxujete,je to ošetření právě pro vás.......

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MODEL SHINE

Modelační komplex a hormony štěstí obrázek luxusní drahokamy – technologie mikrovrstev – modelační komplex – fytoendorfiny hrají klíčovou roli v novém luxusním ošetření wellness BIOLINE, vytvářejícím zpevňující efekt celého těla.

Model Shine je skutečný klenot mezi kosmetickými wellness ošetřeními. Vznikl spojením výtažků z diamantu, hematitu a jantaru, které jsou ukryté ve speciálních mikrovrstvách a nanostrukturách.

Model Shine se doporučuje se na všechny typy pleti a speciálně na pleť zralou, atonickou a stresovanou.obrázek

Důvod ztráty pevnosti pokožky Změna kolagenových vláken – nepokračující schopnost správného rozpínání kolagenových vláken. Nedostačující vaskularizace – buňky ztrácí své správné metabolické schopnosti.

Jedinečné aktivní látky model shine pomáhají obnovovat kompaktnost, pevnost a elasticitu, zlepšují mikro-cirkulaci a strukturu pleti.

Diamant – hematit – jantar Luxusní synergie prášků vytvářející formující a modelační kosmetické účinky. Zpevňují kožní tkáň, tonizují ji a zlepšují její kompaktnost.obrázek

Modelační komplex Rostlinný komplex zpracovaný v laboratořích Bioline obsahující vlašské ořechy, mišpuli, asijsou třešeň centella, mající tonizační a drenážní vlastnosti s redukováním zadržovaných tekutin v těle.

Fytoendorfiny Tyto „molekuly štěstí“ jsou získané z exotického druhu papriky, která je známá svojí schopností navodit příjemné pozitivní pocity.

Extrakt condurango Tato jihoamerická liána má tonizační a stimulující vlastnosti s úžasnými drenážními kosmetickými výsledky.

Pomerančové flavonoidy Flavonoidy získané z citrusů mají drenážní a zeštíhlující kosmetické účinky.

Technologie mikrovrstev Inovační kosmetická technologie zvyšující několikanásobně účinek aktivních látek během ošetření. Vytváří neviditelnou mikro-síť složenou z rostlinných filmogenetických makro molekul spojených s aktivními látkami, které mají 3 důležité funkce:

1. zabalí tělo modelačním filmem, zlepšující siluetu těla 2. usnadňují pronikání aktivních látek 3. uvolňují aktivní látky postupně do pleti a tak zvyšují absorbci a prodlužují ji

Nanosféry Molekuly podobné pleti, velmi malé velikosti (10–9 mm), které maximálně zvyšují efekt aktivních látek.

Pro dosažení maximálních a dlouhodobých výsledků je důležité zahrnout do programu domácí každodenní péči z výrobků Body Care dle doporučení masérky.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X