Salon Eden

ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Stručný popis

ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Švédská masáž popsaná kolem roku 1830 se v západních kulturách považuje za základní formu masáže.Představuje systém masážních hmatů,mezi které patří různé typy hnětení,tření,hla­zení s cílem navodit dokonalé uvolnění celého těla a rekondici organismu.Vlivem klasické masáže se uvolňuje svalstvo,zvyšuje prokrvení a podporuje se regenerační schopnost celého těla.Fyzicky masáž uvolní napjaté svalstvo,nebo naopak stimuluje svaly ochablé.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Tento typ masáže je vhodný pro všechny, kdo trpí nedostatkem aktivního pohybu nebo namáhají pouze určitou část těla. Slouží k celkovému uvolnění, zvyšují prokrvení a regeneraci organismu a pomáhají tělu při látkové výměně a vyplavování toxických látek. Mohou mít také příznivé protistresové a povzbuzující účinky. Tento typ masáže vyvolává také zpomalení vzniku příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest. Rekondiční švédská masáž významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž.

Zároveň tento typ masáže masáže lze považovat za nedílnou součást života sportovců, a to jak amatérských, tak profesionálních. Nejenže pomáhají při přípravě organismu na fyzickou zátěž, nýbrž zároveň výrazně ulevují i po ní, neboť pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií. Švédské masáže jsou v mnohém podobné masážím rekondičním a sportovním. Mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže na svaly namáhané při daném sportovním výkonu,může se použít trochu jiná masážní technika a rychlejší provádění masáže.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X