Salon Eden

SPINAL TOUCH MASÁŽ

Stručný popis

SPINAL TOUCH MASÁŽ

V překladu „ dotýkání se páteře“ – je metoda, která dokáže pomocí velmi jemných doteků během krátké chvíle uvolnit a narovnat páteř a tím zlepšit fungování vnitřních orgánů. Zvláštnost této terapie spočívá ve vyhledání bodu těžiště rovnováhy, který se nachází zhruba v úrovni posledního páteřního disku,ale vzhledem k vychýlení páteře je u každého klienta toto centrum nepatrně jinde. Bod je vyhledáván specielní porovnávací metodou a zakreslen před začátkem terapie.

Po skončení masáže se dosažený výsledek porovná druhým měřením s původním stavem a rozdíl ve vyrovnání páteře bývá vskutku až několik centimetrů. Navíc během terapie cítí klient neuvěřitelný příliv energie, která se rozproudí po celém těle,neboť páteř se dostává do své přirozené pozice a nebrání jejímu průtoku. Po skončení terapie je důležité dodržovat určitá doporučení, aby výsledek byl trvalého charakteru. Spinal Touch by měl klient absolvovat 1 – 2 x týdně v celkovém počtu 5 – 10 ti návštěv.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SPINAL TOUCH MASÁŽ

Chybné držení těla vypovídá o našich duševních postojích a nemocech, umocňuje je a může vyvolat i další zdravotní problémy. Nechtěný stav můžeme změnit tím, že změníme svůj postoj, srovnáme páteř a začneme stát ZPŘÍMA.

Terapie Spinal Touch je velice citlivá masážní technika, která slouží k obnovení správného těžiště a postoje těla. Masáž Spinal Touch upraví posun těžiště, rotaci pánve a uvolní svaly hýždí, zad, šíje a břicha. Tím, že budete stát více zpříma se mohou odstranit i chronické a akutní bolesti pohybového aparátu a to nejen bolesti zad.

Masáž Spinal Touch je velice účinná a umožní vrátit harmonii a rovnováhu do Vašeho života. Další výhodou masáže Spinal Touch, mimo všechny výše zmíněné, jsou i její schopnosti vrátit harmonii Vašemu organizmu zatímco si příjemně si užíváte relaxace a hlubokého uvolnění během masáže.

Indikace terapeutické metody Spinal Touch:

Vychýlení, ztuhlost a záněty obratlů, stres, úzkostlivé stavy, migrény, artritida, chronická únava, ztuhlost ramen a krku, problémy s krční páteří, bolesti kloubů, kyfóza, lordóza, roztroušená skleróza, mravenčení v končetinách, astma, bolesti zádového svalstva, bolesti páteře, poruchy rovnováhy, problémy během těhotenství a po něm, skolióza, tenisový loket, poruchy vidění, nepravidelné vyměšování, hučení v uších, zranění ze sportu… aj.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X