Salon Eden

SHIATSU

Stručný popis

SHIATSU

Shiatsu terapie

Pochází z Japonska,vychází z čínské medicíny,používá protahovací a uvolňující techniky,

Základem je tlak prsty na akupunturní body a zóny,optimalizuje tok energie mezi orgány

A v meridiánech.Je to komplexní forma ošetření navozující relaxovaný stav.Aktivuje samoléčebný efekt organismu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SHIATSU

Zen-Touch™ je inovovaný styl shiatsu, akupresury a východních technik pro práci s tělem rozvinutou Seymourem Koblinem.

Terapeut aplikuje tlak během protahování končetin pozvolna. Postoj soucitu, respektu a „energetické empatie“ doprovází práci sloužící ke stimulaci „chi“ tak aby plula, cirkulovala a zvýšila se vitalita klienta.

Každým dotekem terapeut zhodnocuje zdravotní stav a citlivě reaguje tak na každého jednotlivého klienta…Souběžná cesta pro oba – klienta a terapeuta.

Univerzálnost světelné rovnováhy energie, hluboké držení, protahování, loketní, nožní a kolenní techniky nebo stimulace pohybem ruky poskytuje terapeutovi s velkým repertoárem metod možnost intenzivního a hlubokého působení na klienta.

O stylu Zen-Touch bylo řečeno: „Seymour modernizoval pochopení týkající se blízkého vztahu tradičních energetických meridiánových drah s improvizací, které vdechnul nový život v práci s tělem“

Zen Touch™ je terapeutická práce s přístupem , který zahrnuje následující pojetí:

o Zen Touch™ praktikující přistupuje v hluboce relaxovaném stavu mysl-tělo-duše o Zen Touch™ praktikant poskytuje péči a bezpečí, bezproblémové prostředí pro tělesné změny o Zen Touch™ poskytuje užitek pro oba – klienta i praktikujícího ( tj. oba partneři se cítí více flexibilní, relaxovaní a více odpočinuti po každém setkání ) o Zen Touch™ praktikující využívá hlubokého dechu k ulehčení a zvýšení vitality pro praktikujícího a klienta o Zen Touch™ praktikující rozvíjí pohyblivost, styl a techniku obou partnerů o Zen Touch ™ sleduje momentální potřeby klienta v daném okamžiku (tj. hluboké procítění práce, tempa a sekvence pohybů ) o Zen Touch ™ studuje tradiční Čínskou medicínu jako referenční standart pro práci s tělem o Zen Touch ™ praktikující zhodnocuje zkušenosti a způsob léčení s klienty jako objev , který je základem univerzální energetické pohyblivosti ( tj. síly přírody jako jsou Jin/Jang, prázdné/plné, Čakry, pět ročních období/přeměn, meridiánů a akubodů )

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X