Salon Eden

REFLEXNÍ TERAPIE

Stručný popis

REFLEXNÍ TERAPIE

flexní terapie je úžasná a nesmírně účinná forma terapeutické masáže.ve své podstatě je reflexologie považována za holistickou léčebnou techniku,která se snaží pojímat člověka jako celek.tak,aby navodila v těle,duchu a duši stav rovnováhy a harmonie......

Čistě technicky,pokud jste na tomto druhu ošetření nikdy nebyli: u reflexní terapie jde o masáž reflexních plošek nohou, přidává se uvolnění zad a šíje.Od každého reflexního terapeuta se dočkáte trošku jiné masáže,přestože všichni dělají ,,totéž,,.I re­flexní terapie má spoustu podob a zdrojů.Reflexní terapii je vhodné doplnit zábalem z léčebného italského bahna, které svaly prohřeje, uvolní, připraví na masáž a díky svým léčebným vlastnostem uvolní nežádoucí metabolity.

Pokud hledáte nějakou masáž a nevíte,co by pro vás bylo to ,,pravé,,je dobré začínat tímhle…reflexní terapie vám řekne o vašem těle a vašich potřebách mnohé…a pak se můžete rozhodovat dál.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | REFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní terapie je velmi specifickou metodou.Často se klienti diví,co všechno se dá z našich chodidel vyčíst.Vaše nohy vám řeknou,že málo pijete,že tělu neudělal dobře poslední víkend,že někde uvnitř vás vaše orgány něco trápí… Úžasný způsob jak začít přemýšlet o našem životě. A nebo naopak nepřemýšlet,nechat si ,,pomačkat,,re­flexní body na chodidlech a utéct tak trochu hektickému způsobu života. Kdykoliv se někde v těle objeví nějaká energetická rovnováha,kterou my sami ještě nevnímáme,reflexní terapie už je schopná ,,nahlásit,,pro­blém.

Nelze samozřejmě naprosto jistě říct,co se přesně v daném orgánu děje,ale lze vám nabídnout,z jakých příčin se ten který orgán obvykle takto hlásí.Na vás je pak už to,aby jste si přehráli své dny zpátky.Často si člověk teprv při pravidelných návštěvách reflexní terapie uvědomí sám sebe.Náš běžný život je hektický,uspěchaný a plný stresu.Ať už se jedná o stres z nedostatku času,nebo z nadměrného pracovního nasazení.Stres je pro naše tělo jednou z nehorších věcí.Když se naučíte trochu svému tělu naslouchat,věř­te,nebo ne…skutečně se vám odmění svým zdravím.

Každý,kdo si ,,reflexku,,o­blíbil,zlepšil kvalitu svého života.Je to v tom,že tělo se při ošetření reflexních plošek harmonizuje zevnitř.Někdy prostě jen relaxační pohlazení těla zvenku nestačí..........

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X