Salon Eden

MASÁŽ ZAD,ŠÍJE,RUKOU PO PRÁCI S POČÍTAČEM

Stručný popis

MASÁŽ ZAD,ŠÍJE,RUKOU PO PRÁCI S POČÍTAČEM

Pokud máte zdravotní problémy způsobené prací u počítače,boles­ti zad,ztuhlost ramen a podobně,nabízíme velmi účinnou speciální masáž,jak bolavému tělu ulevit.Speciální masáž uvolní ztuhlost šíje a zad,kterou potřebuje člověk unavený a zatížený každodením pracovním stresem.Práce s počítačem i stres je v současnosti všudypřítomnou součástí našeho života – pracovního, a bohužel i toho osobního. Často se díky přepracovanosti a starostem necítíme příjemně. Naše fyzická a duchovní stránka nejsou v rovnováze. To pak ovlivňuje nás samotné a ve velké míře i naše blízké.S dokonalou masáží rukou včetně dlaní a prstů navíc přichází obrovská úleva a zároveň mnohem lepší pocit ze života…

Jak se vyhnout zdravotním problémům při práci s počítačem?.­........ v podrobnějším popisu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MASÁŽ ZAD,ŠÍJE,RUKOU PO PRÁCI S POČÍTAČEM

Jak se vyhnout zdravotním problémům při práci s počítačem?

Práce s počítačem vyžaduje polohu vsedě. Po několika hodinách práce na počítači začínají lidé hledat pohodlnější polohu. Je to způsobeno tlakem v zádech, za krkem, nebo v křížové a bederní oblasti zad. Bohužel, jen malé procento uživatelů dodržuje správnou polohu při sezení na židli. Bylo zjištěno, že potížemi pohybového aparátu trpí až 80 % uživatelů počítače. Někteří mohou navíc trpět také strnulostí prstů, ruky a paže, která je způsobena rychlými opakovanými pohyby ruky, v souvislosti s používáním ergonomicky nevhodné myši a klávesnice. Dále je prokázáno, že s přibývajícím časem stráveným ve strnulé pozici se zvyšuje bolestivost meziobratlových plotének.

Jestliže v práci často používáte počítač, rozhodně není od věci přijmout včas opatření, kterými můžete zabránit různým vadám nebo nemocem z povolání, hlavně pokud se jedná o dlouhé hodiny strávené u počítače, kdy tělo má tendenci udržovat strnulou pozici, což vůbec neprospívá vašemu zdraví.

Existuje řada doporučení, kterými byste se měli řídit, abyste předešli vzniku zdravotních problémů. Některá z nich pocházejí přímo od odborníků a na jiná přišli náhodně sami zaměstnanci, kteří byli ve stejné situaci a domnívali se, že je dobré sdělit tyto poznatky i ostatním.

  1. Nezapomeňte se zvednout ze židle každou hodinu a provést několik relaxačních pohybů, pomalu si protáhnout všechny svaly těla, od lehkých pohybů šíje přes oblast zad a pasu a procvičit trochu i svaly nohou.
  2. Ráno, dříve než půjdete do práce, a také po ukončení pracovního programu jděte alespoň jednu zastávku pěšky, a pokud máte čas a chuť na intenzivní fyzické cvičení, proveďte několik lehkých fyzických cviků denně. Alespoň 10 minut intenzivního tělesného pohybu denně, které tělu poskytnete, udělá s vaším zdravím úplné zázraky.
  3. V práci na židli zkuste udržet tělo v „ergonomické“ pozici, tj. s rovnými zády a nohama položenýma symetricky na podlaze. Pokud běžně používaná židle není příliš vhodná pro tuto pozici, požádejte své nadřízené o vhodné kancelářské vybavení, nebo si sami pořiďte co nejpohodlnější židl

Když se přece jen nevyhnete bolestem zad a krční páteře.......­..PŘIJĎTE K NÁM :-)

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X