Salon Eden

KONOPNÁ MASÁŽ

Stručný popis

KONOPNÁ MASÁŽ

Ke konopné aromaterapii používáme ,,éterický konopný olej,, který je velmi cenný a vzácný. Proto ho dnes najdeme pouze ve vybraných masážních olejích a konopné kosmetice.

Díky vitální síle rostlin konopí, pomáhá nejen při tělesných a psychických potížích, ale díky ideální rovnováze esenciálních mastných kyselin, přítomných v konopném masážním oleji poskytuje kůži výživu a dodá ji sametově hebký a mladistvý vzhled. Aromatický konopný olej vykazuje antiseptický a antivirový účinek. Při aromaterapeutické masáži se kůži vstřebává konopný olej až do krve. Pravidelná aromaterapeutická masáž stimuluje vlastní vrozenou schopnost organismu uzdravovat se (proto masáž sama o sobě není považována za léčebnou metodu, spíše navazuje pocit uvolnění, relaxace a příjemného stavu těla i duše.

Konopná masáž se řadí jak mezi relaxační,tak mezi ozdravné masáže.A to díky účinkům kvalitního eterického konopného oleje.Můžete si při ní nechat uvolnit nejen ztuhlé svaly,ale i unavenou mysl.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | KONOPNÁ MASÁŽ

Průběh relaxační konopné masáže s aromaterapií

Masáž má svůj postup,nicméně je důležité,aby jste se po ní cítili co nejlépe.Proto je ideální,pokud dopředu řeknete,jetli by jste byli rádi,aby se masér věnoval nějaké části těla více..Kdo má bolavá záda,určitě pak ocení,že se jim budeme věnovat více a odchází jako znovuzrozený.Pokud jste s masérem jste projednali průběh masáže,ulehnete na vahřívané lehátko.Vůně konopné vonné tyčinky a konopného oleje společně s relaxační hudbou vás přenese do světa bez starostí a naprostého uvolnění všech svalů.Můžete vnímat jen sami sebe a to, jak Vám je příjemně.

Podle Vašeho přání je masáž ukončena antistresovou masáží hlavy,nebo protažením krční páteře a podobně.Záleží s jakými problémy k nám přicházíte.Jestli potřebujete více uvolnit ztuhlé tělo,nebo jen relaxovat a potěšit své smysly…

Díky konopnému oleji je pokožka celého těla dokonale hydratovaná, prokrvená, zářivá, krásně voní a je přirozeně ozdravená.

Konopný olej se používal jako potravina i lék už tisíce let před naším letopočtem ve starověké Číně. Tradičně se v lidovém léčitelství předepisoval na léčbu spálenin, ekzémů a dalších postižení kůže zevně i vnitřně. Jeho dlouhodobé užívání lidmi i zvířaty posiluje vlasy, nehty, a další tkáně tohoto typu a má pozitivní účinek na metabolismus a imunitní systém. Při orálním užívání dochází ke zlepšení zdravotního stavu obvykle již po dvou týdnech.

Konopný olej je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu, protože obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které lidský organismus potřebuje k běžnému správnému fungování. Jedná se především o esenciální mastné omega-3 a omega-6 kyseliny – jsou to kyselina linolová a alfa-linolenová a vzácná GLA kyselina gama-linolenová. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním.

Esenciální mastné kyseliny také slouží jako základní stavební kameny pro tvorbu endokanabinoidů. Tyto látky fungují v rámci endokanabinoidního systému, který udržuje rovnováhu v životně důležitých systémech v našem organismu. Má velký vliv i na funkci imunitního systému, který pravděpodobně hraje významnou roli ve výskytu nejen atopie, ale i lupenky a akné.

Masáží konopným olejem ovlivňujeme nervovou soustavu, svaly, místní i celkový oběh krve a lymfy. Konopná masáž dále ovlivňuje náš organismus v několika směrech : navodí pocit hlubokého uvolnění duše i těla, přináší úlevu od stresu a vnitřního napětí, tonizuje svaly a zvyšuje pohyblivost celého aparátu, zdokonaluje krevní oběh, zklidňuje nervový systém, zlepšuje stav kůže, působí proti bolestem, léčí některá onemocnění.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X