Salon Eden

Čínská energetická masážCinska energeticka masaz

Stručný popis

Čínská energetická masážCinska energeticka masaz

Čínská energetická masáž se provádí velmi pomalu a navozuje příjemný relaxační požitek. Je velmi vhodná pro lidi, kteří jsou příliš zaměstnaní, ať už v práci nebo v soukromém životě, kteří díky svému pracovnímu rytmu trpí bolestmi hlavy a zad, jsou nesoustředění, náladoví, nervózní, podráždění a bez energie.

U čínské masáže jde o velmi dokonalou a účinnou manuální techniku, jejíž pomocí působí masér na určité energetické kanály našeho těla, stimulací či tlumením zlepšuje mikro a makrocirkulaci, odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí ve svalech a psychické napětí, přivádí klienta do pohody a harmonie. Způsob harmonizace je příjemný a velmi účinný. Během masáže se systematicky propracovává tělo podle průběhu šlacho-svalových meridiánů, cílený tlak působí na pohybový a opěrný aparát, svalový systém , příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | Čínská energetická masážCinska energeticka masaz

Čínská energetická masáž vychází z tradiční čínské medicíny, která vnímá lidské tělo diametrálně odlišně než evropsá kultura. Základy čínské medicíny vychází z několika teorií, teorie Jin a Jang, 5ti elementů, teorie energie a krve.

Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách (meridiánech) ve správném rytmu. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře. Tato dráha je v těle nejdelší. Aktivace tohoto meridiánu ovlivňuje páteř a nervovou soustavu, pomáhá uvolnit bolesti v zádech a šíji.

Čínská masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy… Použití čínských masáží má preventivní, vysoce regenerační účinky.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X