Salon Eden

JAPONSKÁ MASÁŽ AMMA

Stručný popis

JAPONSKÁ MASÁŽ AMMA

MASÁŽ V SEDĚ A OBLEČENÍ

Masáž prováděná v sedě na speciální masážní židli vychází ze spojení východní filosofie práce s tělem a moderními požadavky dnešní doby na rychlou regeneraci člověka. Stimulací řady bodů podle meridiánů na zádech, šíji, pažích a na hlavě je klient postupně uvolňován a zároveň nabíjen novou energií. Doporučuje se zejména osobám se sedavým způsobem zaměstnání. Při amma masáži odpadá případný ostych – provádí se přes oděv.

Jak pomáhá: posiluje proudění životní energie v těle, navozuje harmonický stav, napomáhá k odstranění psychické zátěže, zvyšuje odolnost proti stresu, dblokovává energii v meridiánech, uvolňuje ztuhlé svaly, snižuje napětí v oblasti zad.

Výsledný účinek: dostaví se výraznější uvolnění blokád v oblasti páteře a krčních partií rozprouděna nová životní energie, harmonické pocity a příjemná relaxace.

Kdy nedoporučujeme:vy­soký krevní tlak, akutní horečnatá onemocnění, těhotenství a obecné kontraindikace

  • kromě možnosti masáže v salonu lze masírovat i ve firmách,kancelářích
  • vhodné zpestření programu veletrhů,výstav,ak­cí pořádaných i venku
Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | JAPONSKÁ MASÁŽ AMMA

Tato masáž je velice stará technika, nový je však způsob úpravy a zpřístupnění současnému životnímu stylu. Současná podoba je inspirována tradičním japonským uměním masáže AMMA (akupresurní masáž praktikovaná po celém světě v rychlém tempu). Od 13. stol. mohli v Japonsku tuto masáž praktikovat pouze slepci. Masáže v sedě využívají techniku akupresury meridiánů, tj. tlaku na přesně určené body na meridiánech. První zmíňky o této technice byly zaznamenány již před 4 000lety v Číně pod názvem \„ANMO\“. Odtud se přes Koreu dostala asi v 8. stol. do Japonska jako \„Anma\“ (zklidnit rukama). Poté technika akupreusry pokračovala dál na západ, kde vešla ve známost jako energetické masáže shiatsu. Cílem masáže je posílit \„Tchi\“, čili tok životní energie, a to zprůchodněním energetického toku v meridiánech.

Při masážích Amma dochází ke stimulaci akupresurních bodů umístěných na meridiánech. Dochází tak ke zlepšení celkového toku energie související s harmonizací celého těla. Pohyby u této masáže jsou velmi přesné a značně rytmické, vytvářejí choreografický celek, který je příjemný nejen pro klienta. Rytmus hraje velmi důležitou úlohu. Jeho cílem je klienta uvolňovat, ale zároveň i stimulovat a během 15 min mu dodat novou energii.

Na konci procedury pocítí úlevu a znovunalezení sebe sama. Nová metoda neomezuje aplikaci masáží pouze na masérské salóny. Naopak, díky přenosné masérské židli, zkušeným rukám a otevřenému srdci maséra, ji můžete potkat všude: v kancelářích, při slavnostech, na party, na parníku i v zahradě, na letišti..AMMA je divácky zajímavá i jako podívaná. Na speciální masážní židli jsou lidé masírování přes šaty a cítí se mnohem bezpečněji než na masérském stole. Při minimu času vám AMMA přinese maximální uvolnění a uspokojení.

Masáže provádíme také paraelně na dvou křeslech divácky zajímavější a vhodné pro více klientů nebo i jednotlivě.

+420 777 902361

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X