Salon Eden

OPOJNÝ MAKOVÝ ZÁŽITEK

Stručný popis

OPOJNÝ MAKOVÝ ZÁŽITEK

Toto ošetření navozuje pocit uvolnění jak psychické, tak fyzické. Výrazně zlepšuje proudění krve a lymfy. Po pravidelné masáži pocítíte lepší držení těla, pocítíte přísun pozitivního myšlení.Masáž šíje navíc navozuje příjemný pocit úlevy, zlepšuje držení těla, uklidní mysl, v neposlední řadě zapomenete na vaše běžné starosti a výborně si odpočinete.Terapie se provádí kvalitním makovým olejem.

Při masáži se používá makový olej ,který regeneruje i chrání a má blahodárné účinky na kůži lidí trpící ekzémy, vyrážkami ,nebo lupenkou.

Co obsahuje mák:

má příznivý vliv na psychiku (mák i olej z máku)

pomáhá při každodenním stresu, bolesti hlavy

pomáhá k lepšímu spánku

obsahuje tělem dobře využitelný VÁPNÍK

dále obsahuje hořčík, železo, vitamín E…

rovněž esenciální nenasycené mastné kyseliny

to vše jsou prospěšné látky při problémech s osteoporózou

Terapie obsahuje:

jemná očista těla jedinečným makovým peelingem

sprcha

ošetření zad teplým makovým olejem

relaxace klienta na vyhřívaném lehátku

diagnostika z reflexních plosek nohou

poté reflexní terapie – reflexní masáž chodidel

uvolňující masáž nahřátých zad odstraňující blokády páteře

uvolňující relaxační masáž šíje a krku,která využívá prvky čínské masáže hlavy

masáž rukou a dlaní (tu ocení především lidé pracující s počítačem…)

U 60 minutové terapie je vynechaný peeling a masáž rukou a dlaní.To proto,aby zůstala zachvaná stěžejní část procedury tou je masáž reflexních plosek,zad a šíje.

Při diagnostice z reflexních zón na chodidlech se dozvíte mnohé o svém zdravotním stavu. Spoustu tělesných problémů se dá odstranit právě reflexní masáží nohou.A uvolnit ztuhlé svaly na zádech a šíji potřebuje snad každý..!

Přejeme Vám báječný uvolňující a opojný zážitek…:-)

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | OPOJNÝ MAKOVÝ ZÁŽITEK

Proč je terapie vhodná?

vyhledávaná podpůrná terapie pro lidi se sedavým zaměstnáním, jednostranně zaměřeným pohybem

fyzická i duševní relaxace – makový olej působí nejen na tělesný, ale i duševní stav

uvolňuje svalové napětí a zklidňuje nervový systém

prohřívá ztuhlé a bolavé svalstvo

odstraňuje únavu, zlepšuje kvalitu spánku

redukuje hladinu stresových hormonů,navozuje pohodu

dochází k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému

Po pravidelné masáži pocítíte lepší držení těla, pocítíte přísun pozitivního myšlení.Masáž šíje navíc navozuje příjemný pocit úlevy, zlepšuje držení těla, uklidní mysl, v neposlední řadě zapomenete na vaše běžné starosti a výborně si odpočinete.

Makový peeling:

Olejový makový peeling pokožku vyhladí, prokrví, tonizuje a odstraní toxiny. Očistí a posílí organismus. Hluboce uvolní celé tělo a připraví ho přijmout všechny hodnotné živiny a relaxační účinky z masáže blahodárným makovým olejem. Toto blahodárné ošetření uklidňuje nervovou soustavu a příznivě působí na pokožku celého těla, dodává jí hedvábný nádech, podporuje hydrataci, působí zklidňujícím účinkem při přepracování. Masáž makovým olejem vyhlazuje a vyživuje pokožku, zlepšuje její pružnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Makový olej je vhodný i na problematickou a suchou pokožku.

Makový olej:

Olej, který zklidňuje a podporuje dobrý spánek. Uvolňuje spazmy hlubokého svalstva, což je vynikající při nervozitě, neklidu, přetíženosti a stresech. Je vynikající pro děti, které mají hypertenzi, prošly náročným těhotenstvím a porodem, zažily úraz nebo byly vystaveny stresu. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, jejich glyceridy a velké množství hořčíku a vápníku. Je vynikající na léčení lupénky. Podporuje růst nehtů, vlasů a hojení ekzémů. Vysokým obsahem vápníku podporuje dobrou tvorbu kostí již v prenatálním vývoji, preventivně působí proti měknutí kostí, lámavosti a kazivosti zubů.

Vyživuje, vyhlazuje a chrání pokožku, je vhodný na pleť suchou se sklonem k praskání i na pleť zánětlivou. Zároveň pleť účinně regeneruje a zanechává ji hebkou a vláčnou. Makový olej dodává pleti esenciální mastné kyseliny a podporuje její hydrataci.

Díky jemnému makovému aroma působí zklidňujícím účinkem na psychiku, takže je vhodný při bolestech hlavy, přepracování, stresu.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X