Salon Eden

MASÁŽ VONNOU SVÍČKOU

Stručný popis

MASÁŽ VONNOU SVÍČKOU

Masáž svíčkou na tělo dle znamení zvěrokruhu

Je víc než samotná masáž, ale skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek.

K této jedinečné proceduře se používají speciálně vytvořené svíčky, které jsou určené k masáži.Nejedná se o vosk,ale o vonné tuhé oleje,které se nahřátím roztaví a na tělo už lijeme teplou vonnou směs..

K dispozici jsou 4 vonné verze, které odpovídají 4 elementům ze znamení zvěrokruhu – VODA, VZDUCH, OHEŇ, ZEMĚ. Podle znamení zvěrokruhu je možné zaměřit se masáží přímo na potřeby klienta a dokonalou relaxační masáží tak uvolnit celé jeho tělo.

Vonné svíčky se používají od firmy Gerard‘s jedna z nejznámějších značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MASÁŽ VONNOU SVÍČKOU

Absolutní novinkou v relaxačních masážích se stala masáž rituální svíčkou…Tato procedura se zakládá na bázi aromaterapie a spolu s působením teplé masážní hmoty na pokožku vám přináší nejen odpočinek,ale i nádherně hydratovanou pokožku.Hmota z níž je svíčka vyrobená se skládá z kokosového oleje,palmového oleje a bambuckého másla. Svíčky jsou svou vůní rozděleny do čtyř elementů:oheň,vo­da,vzduch,země…Kaž­dá má jinou vůni a zároveň pro každý typ je trochu jiná masáž,podle typu,ke kterému daný element patří(př.element ohně je živější a proto jsou i tahy energičtější) Samotná masáž spočívá v tom,že tělo klienta se nejprve ošetří peelingem,aby teplá olejová hmota vykonala pro hydrataci a ošetření pokožky co nejvíce…Zároveň v tu dobu již hoří zapálená svíčka,která v té chvíli plní spíše aromaterapeutický účinek.Pak se s roztavenou hmotou masíruje celé tělo nádhernými relaxačními tahy…Což jak už si dokážete představit už teď,zahrnuje působení na téměř všechny vaše smysly...... Zvlášť v počínajícím podzimním a zimním období vám tuto proceduru můžeme doporučit..Jak pro vás,tak jako dárek vašim blízkým......

+420 267093686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X