Salon Eden

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Stručný popis

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Magic hot stones – základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit kliku a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Tuto masáž bychom mohli označit jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou.

K masáži používáme relaxační olej od firmy Gerard‘s.Což je uvolňující masážní olej, vytvořený speciálně k masáži s lávovými kameny. Zlepšuje obranné a regenerační schopnosti pokožky, hluboce uvolňuje, zklidňuje, a zbavuje stresu. Obsahuje velké množství vitamínů.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

O blahodárném účinku drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5.000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů.

Pracujeme se speciálními lávovými kameny, které se těží pouze v jedné lokalitě severní Číny a mají mimořádnou energetickou vibraci. (20–1000kHz a pulsaci v dlani 2280kHz) Masáž uvolňuje blokace důležitých bodů na meridiánech, čímž dosahuje následujících terapeutických účinků:

* zklidnění klientů * kteří jsou pod neustálým tlakem (podnikatelé, manažeři) uvolňuje stresy * posiluje paměť a zlepšuje koncetraci * vyrovnává jemné energie nervového systému * pomáhá při detoxikaci organismu * urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle * upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze * zmenšuje klimakterické obtíže * posiluje imunitní systém

Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie Vás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají.

Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů. Masáž doporučujeme klientům, kteří mají problémy se spánkem, s koncentrací, s neschopností se uvolnit, ženám s klimakterickými obtížemi, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon (např. herci, hudebníci a další zástupci uměleckého a společenského života).

+420 267093686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X