Salon Eden

HOLISTICKÁ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Stručný popis

HOLISTICKÁ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromatická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo působící výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku.

jedná se o uklidňující relaxační masáž. Patří k ní příjemná atmosféra,zapálené svíčky a vonné eterické oleje. Použitím velice jemných tahů dochází nejen k dokonalému promasírování celého těla, ale zároveň k pronikání zvolené esence do organismu. Jaké si přejete,aby měla účinky, to už je na vás. Vonné silice se získávají z rostlin, nebo jejich částí a každá působí jinak. Některá je vhodná pro uvolnění, jiná pomáhá při nespavosti, nebo ulevuje od úzkosti, další je dobrá pro celkové povzbuzení organismu. S výběrem esence vám ráda pomohu. Důležité je, abyste věděli, zda máte nějaké alergie. Po vybrání té správné esence už můžete nerušeně odpočívat a relaxovat.Holis­tická aromamasáž zahrnuje i masáž obličeje.Doporučení pro klientky…Pokud se přímo po masáži nechystáte na pracovní jednání,nebo na večeři s přítelem,je dobré přijít nenalíčená,aby jste si mohly užít i tuto část.....

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | HOLISTICKÁ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Holistická aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Je zážitkem ji provádět a zprostředkovávat tak zdraví a vnitřní spokojenost svému okolí.....

Základním olejem je mandlový olej Gerard’s masážní olej, převzatý ze staroindické kultury Ayurvedy. Ořechy sladké mandle obsahují vysoce kvalitní proteiny, tuky, uhlovodíky a soli. Získaný olej má vysoký obsah vitamínu E, má výborné změkčující a omlazující vlastnosti.

Éterické složky vybíráme od firem:

Gerard’s: používá pouze ty éterické oleje, které mají biologický původ, jsou čisté, 100 % přírodní, používají se jak k výrobě exklusivních směsí s určitým účinkem, tak i jako čistý výtažek. (balení 50 ml, 1 pipeta = 10 kapek = 1ml)

Salus:produkty jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu (60%produkce pochází z eokologického zemědělství a volného sběru).Salus nabízí stoprocentní esenciální oleje.zároveň má široký výběr olejů včetně nejvzácnějších druhů, postupně i v nejvyšší možné kvalitě BIO.

+420 267093686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X