Salon Eden

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Stručný popis

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž je velmi oblíbená.Je doslova rozmazlující. Díky tomu je vhodná jako dárek pro někoho,koho chcete nechat opečovávat,nebo pokud jste sami skutečně unavení a potřebujete se tzv ,,odpojit,,…

Masáž celého těla teplou rozehřátou čokoládou…Vychut­náte si nejen působení uvolňujících tahů,vůni čokolády,ale k masáži dostanete jako dárek i maličkou čokoládu do úst,takže tuto proceduru si můžete vychutnat opravdu všemi smysly........

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Luxusní procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Přináší kvalitní péči o pokožku celého těla. Čokoláda je plná vitamínu, minerálů, koenzymů a antioxidantů a krásně voní. Pokožka se zbavuje odumřelých buněk, krevní tlak se snižuje. Obsahuje vysoký podíl vápníku a hořčíku. Navozuje dobrou náladu, významně tonizuje a vyhlazuje pokožku. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Už tehdy se vědělo že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, které navozují pocity štěstí.

Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté.

Co Vás čeká:

Dvouhodinová čokoládová péče o celé vaše tělo začne čokoládovým peelingem, po kterém následuje příjemná relaxační čokoládová masáž vašich zad, nohou, rukou, hrudníku a bříška a po ní 20 minutový čokoládový zábal. Budete krásně vonět ještě druhý den po masáži.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X