Salon Eden

O salónu

SALON EDEN zahájil svou činnost v roce 1999. Od té doby se podstatně rozšířila naše nabídka poskytovaných služeb.

Zvolili jsme jednoduchou filozofii.Nes­libujeme zázraky, ale snažíme se maximálně vyjít vstříc a nabídnout možnosti a ošetření, jak dobře vypadat a zároveň se dokonale cítit i fyzicky. S klienty jejich přání a problémy na začátku konzultujeme a pak se snažíme najít adekvátní způsoby léčby a pomoci při řešení problémů. Velmi dobře jsme si vědomi, jak je důležité, aby byl pobyt klienta u nás v salonu přínosem pro jeho zdraví,ale také příjemným zážitkem a relaxací.

Jsme si ale vědomi i důležitosti rozvíjení našich znalostí, proto se u nás během terapie dočkáte(pokud budete chtít) i informacemi o terapiích,které vás zajímají.Pokud pro sebe chcete něco udělat,je dobré,aby jste měli informace o tom,jaké máte vlastně možnosti…U nás nabízíme zkušenosti,pro­fesionalitu,pé­či o klienty. 

CO PRO VÁS TEDY MŮŽEME UDĚLAT?

Naše služby se zaměřují na člověka jako celek.

Zabýváme se zdravou výživou,detoxi­kací těla,kterou potřebuje člověk unavený a zatížený každodením stresem. Stres je v současnosti všudypřítomnou součástí našeho života – pracovního, a bohužel i toho osobního. Často se díky přepracovanosti a starostem necítíme příjemně. Naše fyzická a duchovní stránka nejsou v rovnováze. To pak ovlivňuje nás samotné a ve velké míře i naše blízké.S očistou těla,ať už vnitřně nebo detoxikační masáží přichází úleva a zároveň mnohem lepší pocit ze života…

Pokud máte zdravotní problémy,boles­ti různého druhu,máme mnoho způsobů,jak bolavému tělu ulevit.Metody kterými se zabýváme a z nichž vybereme tu nejvhodnější právě pro vás.Máme velké zkušenosti s metodami,které odstraňují bolesti zad,kloubů,krční páteře.Spolupra­cujeme s lékaři,snažíme se stále vzdělávat.Díky tomu nabízíme tradiční terapie odvozené z čínské medicíny,ale i druhy ošetření,která jsou novinkami v péči o lidské tělo.

Zároveň u nás najdete i množství procedur,které se zabývají vylepšením toho,co už klientům příroda dala do vínku. Zeštíhlující,an­ticelulitidní kůry,liftingová, hydratační a tonizační ošetření těla i pleti.Kosmetika k péči o krásu těla neodmyslitelně patří.U nás máte s každým kosmetickým ošetřením zároveň i diagnostiku pleti,díky které s kosmetičkou společně vyberete to nejoptimálnější ošetření.

Co se týká relaxačních a odpočinkových masáží,stačí se jen začíst do nabídky,toho,co je možné.Už při tom,že připustíte možnost si na nějakou takovou masáž dojít se vám udělá lépe.Kdy jste naposledy přemýšleli o tom,že je dobrý nápad najít si čas pro sebe?Možná jste právě teď na dobré cestě. A když to celé ještě vynásobíte dvěma, vyjde vám nádherná příležitost udělat něco pro sebe a pro svého partnera či partnerku.Nabízíme relaxační masáže ve dvou.Masáž absolvujete každý sám,zároveň však budete spolu........

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X

Podpořte Salon Eden na Facebooku